-
Prepare and cook basic pasta dishes US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Prepare and cook basic egg dishes US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Prepare and cook basic rice dishes US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Handle and store food US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Prepare cold and hot sandwiches and rolls US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Prepare vegetables for hot and cold dishes US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Prepare fruit for hot and cold dishes US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Service guest bedroom areas US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Prepare beds and handle linen and bed coverings US
Regular price R 160.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 160.00 ZAR -
Show a critical awareness of language usage US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Use mathematics to investigate and monitor the financial aspects of personal, business, national and international issues US
Regular price R 230.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 230.00 ZAR -
Analyse cultural products and processes as representations of shape, space and time US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Describe and represent objects and the environment in terms of shape, space, time and motion US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Use maps to access and communicate information concerning routes, location and direction US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Collect, analyse, use and communicate numerical data US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Critically analyse how mathematics is used in social, political and economic relations US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Working with numbers in various contexts US
Regular price R 150.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 150.00 ZAR -
Demonstrate logical problem solving and error detection techniques US
Regular price R 270.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 270.00 ZAR -
Supervise a project team of a developmental project to deliver project objectives
Regular price R 85.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 85.00 ZAR -
Manage the development and performance of human capital in the public sector
Regular price R 85.00 ZARRegular priceUnit price perSale price R 85.00 ZAR




















